Úvod

Vytlačiť

Anglicky

Nemecky

Sortiment

Novinky

Kontakt

Úvod

Produkty

Multifunkčné systémy TA Triumph-Adler

Tlačiarenské systémy TA Triumph-Adler

Orginál tonery TA Triumph-Adler a UTAX

Interaktívne tabule

Dataprojektory pre školskú výučbu

PASCO – Laboratórne pomôcky pre experimentálnu výučbu prírodných vied.

Služby

Servis

O Nás

Kontakt

HITACHI Dataprojektor Hitachi

PopisTechnické informáciePríslušenstvoSpotrebný materiál
 
Používanie projektora a požiadavky na jeho funkčnosť sa v školskom prostredí v značnej miere líši od parametrov zariadení pre klasickú komerčnú prezentáciu. Spoločnosť HITACHI práve preto prichádza so špeciálnou sériou školských projektorov. Ponúkajú vysoký výkon, variabilitu pripojenia, jednoduchosť ovládania, špeciálne školské funkcie a v neposlednom rade nadštandardné záručné podmienky. Taktiež sa kladie vysoký dôraz na zabezpečenie projektorov pred krádežou.
Vďaka prepracovanej 3LCD technológií bude obraz nielen dostatočne jasný, ale bude obsahovať všetky potrebné detaily. Všetky funkcie vrátane kvalitnej korekcie lichobežníkového zakreslenia potom s výhodou využijete pri kombinácii s interaktívnou tabuľou ActivBoard.
 
             školské projektory
 
Hlavné výhody pre použitie v školskom prostredí:
 
 
Rozlíšenie a svietivosť – projektory používajú 3LCD panel s rozlíšením 1024x768 a 1280x800, obraz má svietivosť 2200-2600 ANSI lumen. Tieto parametre triedia projektory presne do kategórie zariadení vhodných do bežnej triedy pre 30 študentov.
 
 
 
Životnosť výbojky – školské modely HITACHI ponúkajú výbojky s extrémne dlhou životnosťou. Teda šetríte nielen obstarávacie, ale aj prevádzkové náklady.
 
 
 
Záruka – na projektor aj na výbojku je poskytovaná záruka 36 mesiacov !
 
 
 
Hybridný filter - Hybridný filter má životnosť viac ako 4000 hodín, čo je desaťkrát viac ako bežné filtre. Vďaka tomu sa značne predlžujú intervaly údržby a následne sa významne znižujú celkové náklady na prevádzku.
 
Tichý chod – modely HITACHI sú vybavené novým ventilátorom, ktorý zaručuje takmer bezhlučnú prevádzku.
 
 
 
Bezpečnostné funkcie – tak aby bol projektor čo najviac chránený proti krádeži alebo neoprávnenému používaniu, je vybavený množstvom bezpečnostných funkcií. Medzi základné možnosť zadania  PIN kódu, detektor zmeny polohy a ďalšie.
 
 
 
Korekcia lichobežníkového zakreslenia – kombináciou použitej LCD technológie a kvalitného obrazového procesoru zaručuje HITACHI veľmi kvalitný obraz pri projekcii pod uhlom. (nutné napr. pri kombinácií s interaktívnou tabuľou) Pri mobilnom použití na viac využijete automatické nastavenie, ktoré obraz samo zarovná.
 
 
 
Rýchly štart a vypnutie – projektor je pripravený už niekoľko sekúnd po zapnutí a vďaka špeciálnej vnútornej ochrane si poradí aj s vypnutím bez predchádzajúceho dochladenia.
 
Režim pre interaktívnu tabuľu – tak aby nedochádzalo k nadmernej únave zraku pri sledovaní obrazu, disponuje projektor špeciálnym režimom (nastavenie tzv. gama korekcie) pre projekciu na interaktívnej tabuli.
 
 
 
Druhé diaľkové ovládanie – tak aby sme vyučujúcim čo najviac zjednodušili používanie projektora, je v cene zariadenia dodávané druhé „učiteľské“ diaľkové ovládanie. To neumožňuje prístup k „nastavovacím“ funkciám, naopak ponúka prehľadne usporiadané tlačidlá. 
 
 


Všetky práva vyhradené © 2007 - 2018 TA-SLOVAKIA, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu

kopírky

interaktívne tabule

activboard

interaktívne tabule

projektory

videoprojektory

dataprojektory

kopírovacie stroje

sharp

promethean

acer

kalkulačky